Як і ким створено OWOW
+38 (096) 833-06-82 / +38 (096) 425-78-76 Обратный звонок
Корзина (0)
В корзине пусто!
Як і ким створено OWOW

Як і ким створено OWOW

252
0
22 Июля, 2020

Я створюю в Україні — перший телеграм-канал про українські бренди.

Це не лише про спортивний одяг, це про жінок.

Український бренд OWOW! створено влітку 2019 року, але його активний розвиток і вихід на ринок почався в лютому 2020 року.

Ідея створити лінію жіночного вишуканого та багатофункціонального спортивного одягу виникла з власної потреби. Засновниці бренду — інструктор з йоги Ірина та реабілітолог і фітнес інструктор Ксенія пов’язали свою професійну діяльність з фізичними вправами й розумним та делікатним підходом до здоров’я. Оскільки це стало частиною їхнього життя, виникла потреба в одязі, який би трансформувався разом з активним ритмом: від бігу та функціональних вправ до танців і йоги з переходом в робочий ритм, ритм  сім’ї та дружніх зустрічей.

У своїх колекціях OWOW! дотримуються лаконічності в лініях, але дуже сміливі в кольорах — бо саме кольори відповідають за емоції і настрій.

Свій спортивний одяг OWOW! шиють з тканини Biflex Soft Touch — це щільний та приємний на дотик матеріал, який розтягується у двох напрямках, швидко висихає і повертає форму завдяки еластичним волокнам. У складі матеріалу 77% поліестеру та 23 % спандексу. Дуже важливим при виробництві для бренду також є правильно підібрані нитки. Для спортивних речей вони мають бути спеціальні еластичні. Деякі моделі з асортименту бренду шиють з трикотажу.

Biflex замовляють в Кореї, трикотаж на українських фабриках, а спеціальні нитки в Європі.

Табу для бренду — це випустити неакуратно пошиту річ. Перш за все команда марки ретельно прискіпується до строчок, ліній, якості та однорідності матеріалу. Потім звертає увагу на те, чи річ приваблива в цілому.

Сьогодні над брендом працюють його засновниці, виробничий цех, фотографи та відеографи, тренери, яким дають одяг на краш тести. Пошиття всіх речей відбувається в Україні, а от чіткого графіку виходу нових колекцій у бренду немає.

Найпопулярніший комплект бренду на сьогодні — це лосини WAY з високою талією в комбінації з топом ARTEMIDA і болєро. На думку Ксенії та Ірини, це саме той totallook, який не залишить байдужим жодного спостерігача. Це комплект, який функціонально і естетично підкреслює те, що природа дала жінці: талію, стегна та силует.

Цінова політика бренду досить демократична: шорти коштують 499 гривень, лосини 699 гривень, топи 399, до 2000 гривень можна скласти образ із трьох речей і виглядати OWOW!.

Бренд ставить перед собою амбітні цілі на майбутнє: робити якісні речі, дотримуватись ідеального сервісу для клієнтів, обирати перевірені матеріали, притримуватись концепції OWOW! ефекту від образу, вступати в колаборації та бути відкритим та розумним брендом, який спонукає жінок розкривати свій творчий потенціал, чим би вони не займались.

Придбати речі OWOW! можна на офіційному сайті owow.com.ua в соціальних мережах o.wow_sportswear, на маркетплейсах Розетка та СтрітСоул, в магазинах українських дизайнерів в Дніпрі та Києві, і в деяких спортивних студіях.

https://owow.com.ua/

https://www.instagram.com/o.wow_sportswear/

https://www.facebook.com/o.wow.sportwear/

https://telegra.ph/Brend-OWOW

252
0
22 Июля, 2020
Ваш комментарий будет первым